Kentucky

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kentucky parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kentukyje

Kentukis yra valstija, esanti JAV pietryčiuose, o Frankfortas yra jos sostinė, ribojasi su šiaurėmis su Ohaju, Ilinoju ir Indiana, į pietus su Tenesiu, į rytų Virdžiniją ir į vakarus nuo Misūrio ir Vakarų. į rytus nuo Apalačų kalnų. Didžiausias miestas valstybėje, Luisvilyje, yra Kentukio Derbis, garsus žirgų lenktynės, vykstančios Churchill Downs.

Ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Kentukyje ir norėtumėte informacijos apie nekilnojamojo turto rinką?

Turite žinoti, kad po rekordinių metų 2017 m. Kentukio nekilnojamojo turto rinka sausio mėn.

 Sausio mėn. Kentukyje parduodamas turtas buvo antras pagal dydį sausio mėn. Nors namų pardavimai per pirmąjį metų mėnesį šiek tiek sumažėjo, veikla vis dar yra stipri daugelyje valstybės dalių ir yra istorinio aukščio, nepaisant slopinto atsargų lygio. Šiais metais turėtų ir toliau būti geras judėjimas rinkoje ir jis dar labiau padidės, jei padidės parduodamų namų skaičius, ypač per naują statybą.

 Vidutinės Kentukyje parduodamų nekilnojamojo turto kainos sausio mėn. Padidėjo 4,6 proc.

 Bendras būsto trūkumas ir jo įtaka aukštesnėms būsto kainoms praėjusį mėnesį daugelyje Jungtinių Valstijų pardavimų pasikeitė. Geros naujienos yra tai, kad pirkėjų srautas yra dar stipresnis nei praėjusių metų pradžioje, o pardavimai nacionaliniu lygmeniu nesilaikė ir praėjusių metų sausio mėn. Akivaizdu, kad pernelyg daug rinkų tampa mažiau prieinamos dabar ir yra beviltiškai reikalingos naujoms atsargoms, kad būtų palengvintas spartus kainų augimas.

 Tačiau Kentukyje prieinamumas yra mažiau problemiškas nei daugelyje šalies dalių. Trijose didžiausiose didmiesčių zonose, Luisvilyje, Leksingtone ir šiauriniame Kentukyje, vidutinės būsto kainos vis dar buvo 30-35% mažesnės nei JAV.

Kentukyje parduodamo nekilnojamojo turto rinka taps konkurencingesnė su besikeičiančiu oru, pirkėjai ir toliau ieško nekilnojamojo turto pardavimui Kentukyje, o pažadas dėl aukštesnių palūkanų normų lieka horizonte. Kas šį pavasarį planuoja įsigyti nekilnojamąjį turtą pardavimui Kentukyje, netrukus turėtų gauti hipoteką ir, atvirkščiai, pardavėjai, kurie kotiruos savo namus pavasarį ar vasarą, turėtų pradėti ruoštis dabar, kad jis būtų pasirengęs eiti, kai jis atvyksta sąrašas. Geros formos ekonomika, aš prognozuojame, kad Kentukio savybės išliks pastoviu tempu per metus.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9538

Parduoda Ūkio žemė, Kentucky, Adair County, Frankfort, Frankfort

393,634.13EUR
Parduoda
Ūkio žemė

165921113 m²
40 ha žemės su daug didelių ąžuolų ir
Cod. 6380

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Kentucky, Allen County, Muldraugh, 203 Basham Court

54,177.60EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

1242 m²
203 Basham teismas Muldraugh, KY 40.155
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB